Result

DanceeResult

Congratulations For First Round Winners

City Name Contact No. Age
Delhi Mack Sharma xxxxxx6018 25
Delhi Shiyansh Sood xxxxxx7500 9
Rajkot Parth Jotaniya xxxxxx0973 20
Hydrabad B.Vyshnavi xxxxxx1903 7
Hydrabad Yelluguri Rishitha xxxxxx1135 6
Hydrabad Boppana Sonika xxxxxx3099 12
Hydrabad Yelluguri Nirupama xxxxxx1135 14
Hydrabad Nekkanti Ramini xxxxxx4364 14
Siliguri Suraj Yadav xxxxxx5146 18
Hoshangabad Satish Soni xxxxxx1661 21
Kasganj Vishal V Kismat xxxxxx4953 20
Chennai Priya Rao xxxxxx1035 30
Chennai Laxmi R xxxxxx9085 28
Delhi Vishal xxxxxx5396 18
Delhi Riya xxxxxx5396 18
Delhi Suraj Pal xxxxxx5396 18
Ghaziabad Prince Kumar xxxxxx0065 12
Ghaziabad Suresh Thakur xxxxxx0065 17
Ghaziabad Ravi Bhujal xxxxxx0065 15
Porbandar Alpesh Makhwana xxxxxx8585 17
Delhi Swaegi Suraj xxxxxx1259 18
Surat Khushi Amit Desai xxxxxx2667 15
Bhalukpong Assam Bishal Ab xxxxxx4687 16
Rajkot Divakar Bhatt xxxxxx5403 25
Delhi Rishi xxxxxx2837 20
Rajkot Kishan Chauhan & Vansh xxxxxx3477 22
Faridabad Sagar & Mohit xxxxxx5668 19
Anand Kaushal & Hitesh xxxxxx2387 20
Delhi Indian Spartans Crew xxxxxx9990 Seniur
Porbandar Kevin Chanchiya xxxxxx7334 20
Bhalukpong Assam Bishnu Daimary xxxxxx5262 25
Surat Bhavesh xxxxxx3952 22
Coochbehar Mousham Shil Sharma xxxxxx6784 14
Varodara Shambhavi Uday Tanksale xxxxxx1378 12
Delhi Sanskar xxxxxx1164 10
Delhi Tanisha xxxxxx1164 11
Delhi Khushi & Tanisha xxxxxx1164 12
Delhi Shubham Gautam xxxxxx3018 18
Rau Indore Himanshu Sharma xxxxxx9684 10
Pune Vaishnavi Rajesh xxxxxx6296 16
Baramulla Saneeb Khan xxxxxx2258 18
Mainpuri Rishabh Varma xxxxxx1370 19
Bagalkot Karanataka Shashi Kumar xxxxxx7873 23
Lucknow Rohit xxxxxx3409 19
Delhi Gagan xxxxxx3572 21
Gurgaon Sharuk xxxxxx3786 18
Delhi Deepesh Dangal xxxxxx8557 19
Delhi Animox N Rock xxxxxx5901 Seniur
Gaya Mayank Mishra xxxxxxxx 20
Lucknow Rohit Gautam xxxxxx3409 19
Kurukshetra Vizal xxxxxx2247 Junier
Kerala Chandni Ghosh xxxxxx7736 27
Rajkot Parth Jotania xxxxxx0973 20
West Bangal Soma Mandal xxxxxx8187 29